COPYWRITING

Dobré webové stránky se neobejdou bez kvalitních textů.  Proč? 

Copywriting je jedním ze stěžejních kamenů marketingu. Svým psaným projevem  můžete odradit, ale také slušně nalákat na vaše služby a produkty. Copywriting má zkrátka za úkol udělat ze čtenářů vaše zákazníky. 

Správně zvolená slova nasměrují a motivují vaše potenciální zákazníky ke koupi. Ti nechtějí číst, že jste rychle se rozvíjející firma/e-shop s týmem plným nadšenců. Chtějí vědět, co konkrétně pro ně můžete udělat, s čím jim můžete pomoct.

Kvalitní texty tvořené s ohledem na SEO, v překladu optimalizaci pro vyhledávače, vám pomůžou předběhnout vaši konkurenci ve vyhledávačích jako Google nebo Seznam. Lidé vás tak na internetu najdou snáz a jejich na váš web se výrazně zkrátí.

Kromě textů pro váš web vám pomůžeme i se sociálními sítěmi, e-mailovými kampaněmi, články na blog nebo produktovými popisky.

Máte vlastní texty, ale nejste si jistí, jestli je to ono? Nebo máte spoustu skvělých myšlenek, ale nedaří se vám přetvořit je do slov? Děláme i copyediting. To znamená, že se na vaše texty podíváme, proškrtáme je nebo doplníme. Zkrátka vše, co bude potřeba.