Vdechněte svému podnikání život

Kdo jsme

Zde Vložte Text Nadpisu

Tvorba webových stránek a eshopů

 • Tady by mohlo být, že děláme stránky ve WordPress. 
 • Co je to wordpress – redakční systém s administrací. Výhodou je, že si i po naší spolupráci můžete upravovat texty na Vašich stránkách sami.
  // Na vaše přání také děláme úpravy webů v hodinové sazbě 800 Kč/h // (zvýraznit ?)
 • Máte stávající web na jiné platformě a chtěli by jste ho upravit, předělat, vylepšit ? kontaktujte nás, umíme i jiné systémy. 
 • Umíme nadstandardní věci na webu:

  reklama – potřebujete propagovat svůj projekt ale nevíte kde vzít lidi ? My Vám s tím pomůžem. Expert na reklamu Facebooku, Googlu, Seznamu se Vám bude plně věnovat a vše s Vámi ladit. 

  Cookies lišta – splnění nejnovějších standardů kladené na e-shopy na splnění zásad se zpracováním osobních údajů

  formuláře – jakékoliv formuláře s možností odesíláním emailů Vám i klientovi . Různé dotazníky, registrační formuláře, odesílání příloh.

  jazyková mutace – nabízíme možnost přeložit web pomocí umělé inteligence a poté následnou korekci Vámi nebo námi vybranou expertní osobou na daný jazyk. Tato varianta je finančně i časově výhodnější oproti přeložení celého webu osobou.

  zálohy – nastavení automatických záloh Vašeho webu. Už nikdy nepřijdete o Vaší práci. Vše můžete na pár kliků jednoduše obnovit. 

  chat – pomůže zvýšit komfort uživatele a vede k vyšším ziskům na vašem webu. Funguje přímo v prohlížeči a nevyžaduje žádné dodatečné přihlášení pro klienta. Vy máte jednoduchou aplikaci ve svém mobilu a můžete ihned komunikovat s novým potencionálním zákazníkem.

  infolinka – chcete aby Váš projekt vypadal profesionálně a potřebujete zřídit jedno číslo kam se Vám lidi vždycky dovolají ? Máte více zaměstnanců ale každý má jinou pracovní dobu ? Chcete aby klient volal na jedno pěkné číslo ale zároveň aby to zvonilo u x lidí ? Vše umíme vyřešit včetně hlasového automatu (plechové huby) tak jak jej znáte třeba od Vašeho mobilního operátora. 

  rezervační kalendář – prodáváte ubytování, zážitky nebo máte kadeřnictví ? Potřebujete rezervační kalendář pro Vaše klienty ? zařídíme

  ESHOP:

  platební brána – věděli jste, že platba kartou zvyšuje tržby na Vašem webu až o 30% ? 

  pošta – vy ještě stojíte frontu na poště s balíky ? Umíme Vám zařídit smlouvu s Českou poštou, Zásilkovnou, PPL. O štítky se Vám postará eshop a vy jenom tisknete a balíte a pak jednou za měsíc zaplatíte pohodlně jednu fakturu za poštovné. 

  faktury – trápí Vás pořád vyplňovat odběratele, položky zboží a cenu ? Na jedno kliknutí můžete vytvořit fakturu pohodlně z administrace. 

  zahraniční měna – chcete aby se zákazníkům zobrazovala cena i v jiné než české měně např. v eurech ? 

  napojení na srovnávače cen – buďte vidět když někdo bude hledat Váš produkt